2013 m. „SMScredit.lt“ A lygos, „Druskininkų Hermio“ Taurės ir tarptautinių rungtynių tvarkaraštis

2013 m. „SMScredit.lt“ A lygos, „Druskininkų Hermio“ Taurės ir tarptautinių rungtynių tvarkaraštis


Kovo mėn. 2 d. (šeštadienis)

LFF Super Taurė

16:00 Ekranas (Panevėžys) – Žalgiris (Vilnius)

 

I RATAS

I (1) Turas

Kovo mėn. 9 d. (šeštadienis)

4) 14:00 Dainava (Alytus) – Ekranas (Panevėžys)

1) 19:00 Atlantas (Klaipėda) – Sūduva (Marijampolė)

Kovo mėn. 10 d. (sekmadienis)

3) 13:00 Tauras (Tauragė) – Kruoja (Pakruojis)

2) 15:00 Šiauliai (Šiauliai) – Banga (Gargždai)

 

II (2) Turas

Kovo mėn. 12 d. (antradienis)

8) 19:00 Žalgiris (Vilnius) – Atlantas (Klaipėda)

Kovo mėn. 13 d. (trečiadienis)

5) 15:00 Kruoja (Pakruojis) – Dainava (Alytus)

6) 17:00 Banga (Gargždai) – Tauras (Tauragė)

7) 19:00 Sūduva (Marijampolė) – Šiauliai (Šiauliai)

 

III (3) Turas

Kovo mėn. 16 d. (šeštadienis)

9) 14:00 Šiauliai (Šiauliai) – Žalgiris (Vilnius)

11) 17:00 Dainava (Alytus) – Banga (Gargždai)

Kovo mėn. 17 d. (sekmadienis)

12) 13:00 Ekranas (Panevėžys) – Kruoja (Pakruojis)

10) 15:00 Tauras (Tauragė) –  Sūduva (Marijampolė)

 

Kovo mėn. 22 d. (penktadienis)

2014 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės:

SLOVAKIJA – LIETUVA

 

Kovo mėn. 22 d. (penktadienis)

Tarptautinė U-21 futbolo rinktinių data

 

Kovo mėn. 26 d. (antradienis)

Tarptautinė nacionalinių futbolo rinktinių data

 

Kovo mėn. 26 d. (antradienis)

Tarptautinė U-21 futbolo rinktinių data

 

IV (4) Turas

Kovo mėn. 28 d. (ketvirtadienis)

16) 19:00 Atlantas (Klaipėda) – Šiauliai (Šiauliai)

Kovo mėn. 29 d. (penktadienis)

13) 18:30 Banga (Gargždai) – Ekranas (Panevėžys)

Kovo mėn. 30 d. (šeštadienis)

15) 14:00 Žalgiris (Vilnius) – Tauras (Tauragė)

14) 19:00 Sūduva (Marijampolė) – Dainava (Alytus)

 

V (5) Turas

Balandžio mėn. 5 d. (penktadienis)

18) 18:00 Dainava (Alytus) – Žalgiris (Vilnius)

Balandžio mėn. 6 d. (šeštadienis)

19) 14:00 Ekranas (Panevėžys) – Sūduva (Marijampolė)

17) 16:00 Tauras (Tauragė) – Atlantas (Klaipėda)

Balandžio mėn. 7 d. (sekmadienis)

20) 16:00 Kruoja (Pakruojis) – Banga (Gargždai)

 

VI (6) Turas

Balandžio mėn. 9 d. (antradienis)

24) 16:00 Šiauliai (Šiauliai) – Tauras (Tauragė)

23) 19:00 Atlantas (Klaipėda) – Dainava (Alytus)

Balandžio mėn. 10 d. (trečiadienis)

21) 17:30 Sūduva (Marijampolė) – Kruoja (Pakruojis)

22) 19:30 Žalgiris (Vilnius) – Ekranas (Panevėžys)

 

VII (7) Turas

Balandžio mėn. 13 d. (šeštadienis)

26) 14:00 Ekranas (Panevėžys) – Atlantas (Klaipėda)

25) 18:00 Dainava (Alytus) – Šiauliai (Šiauliai)

Balandžio mėn. 14 d. (sekmadienis)

27) 16:00 Kruoja (Pakruojis) – Žalgiris (Vilnius)

28) 18:00 Banga (Gargždai) – Sūduva (Marijampolė)

 

Balandžio mėn. 16 d. (antradienis)

2012/2013 m. LFF taurės pusfinalis – I rungtynės

59) 19:00 Ekranas (Panevėžys) – Šiauliai (Šiauliai)

 

Balandžio mėn. 17 d. (trečiadienis)

2012/2013 m. LFF taurės pusfinalis – I rungtynės

60) 19:00 Atlantas (Klaipėda) – Žalgiris (Vilnius)

 

VIII (8) Turas

Balandžio mėn. 20 d. (šeštadienis)

31) 14:00 Šiauliai (Šiauliai) – Ekranas (Panevėžys)

32) 16:00 Tauras (Tauragė) – Dainava (Alytus)

Balandžio mėn. 21 d. (sekmadienis)

29) 18:00 Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai)

30) 20:00 Atlantas (Klaipėda) – Kruoja (Pakruojis)


IX (9) Turas

Balandžio mėn. 27 d. (šeštadienis)

36) 14:00 Sūduva (Marijampolė) – Žalgiris (Vilnius)

35) 18:30 Banga (Gargždai) – Atlantas (Klaipėda)

Balandžio mėn. 28 d. (sekmadienis)

34) 17:00 Kruoja (Pakruojis) – Šiauliai (Šiauliai)

33) 19:00 Ekranas (Panevėžys) – Tauras (Tauragė)

 

Balandžio mėn. 30 d. (antradienis)

2012/2013 m. LFF taurės pusfinalis – II rungtynės

62) 19:00 Žalgiris (Vilnius) – Atlantas (Klaipėda)

 

Gegužės mėn. 1 d. (trečiadienis)

2012/2013 m. LFF taurės pusfinalis – II rungtynės

61) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Ekranas (Panevėžys)

 

II RATAS

 

X (10) Turas

Gegužės mėn. 3 d. (penktadienis)

40) 18:00 Kruoja (Pakruojis) – Tauras (Tauragė)

Gegužės mėn. 4 d. (šeštadienis)

37) 14:00 Sūduva (Marijampolė) – Atlantas (Klaipėda)

39) 18:30 Banga (Gargždai) – Šiauliai (Šiauliai)

Gegužės mėn. 5 d. (sekmadienis)

38) 19:00 Ekranas (Panevėžys) – Dainava (Alytus)

 

XI (11) Turas

Gegužės mėn. 7 d. (antradienis)

43) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Sūduva (Marijampolė)

44) 20:00 Atlantas (Klaipėda) – Žalgiris (Vilnius)

Gegužės mėn. 8 d. (trečiadienis)

42) 18:00 Tauras (Tauragė) – Banga (Gargždai)

41) 20:00 Dainava (Alytus) – Kruoja (Pakruojis)

 

XII (12) Turas

Gegužės mėn. 11 d. (šeštadienis)

47) 14:00 Banga (Gargždai) – Dainava (Alytus)

46) 19:00 Sūduva (Marijampolė) – Tauras (Tauragė)

Gegužės mėn. 12 d. (sekmadienis)

48) 16:00 Kruoja (Pakruojis) – Ekranas (Panevėžys)

45) 18:00 Žalgiris (Vilnius) – Šiauliai (Šiauliai)

 

Gegužės mėn. 19 d. (sekmadienis)

2012/13 m. LFF Taurės  finalas

 

XIII (13) Turas

Gegužės mėn. 21 d. (antradienis)

50) 18:00 Dainava (Alytus) – Sūduva (Marijampolė)

Gegužės mėn. 22 d. (trečiadienis)

51) 18:00 Tauras (Tauragė) – Žalgiris (Vilnius)

49) 20:00 Ekranas (Panevėžys) – Banga (Gargždai)

Gegužės mėn. 23 d. (ketvirtadienis)

52) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Atlantas (Klaipėda)              

 

XIV (14) Turas

Gegužės mėn. 25 d. (šeštadienis)

55) 14:00 Sūduva (Marijampolė) – Ekranas (Panevėžys)

54) 18:00 Žalgiris (Vilnius) – Dainava (Alytus)

Gegužės mėn. 26 d. (sekmadienis)

56) 16:00 Banga (Gargždai) – Kruoja (Pakruojis)

53) 20:00 Atlantas (Klaipėda) – Tauras (Tauragė)


XV (15) Turas

Gegužės mėn. 29 d. (trečiadienis)

60) 17:00 Tauras (Tauragė) – Šiauliai (Šiauliai)

57) 18:45 Kruoja (Pakruojis) – Sūduva (Marijampolė)

Gegužės mėn. 30 d. (ketvirtadienis)

59) 18:00 Dainava (Alytus) – Atlantas (Klaipėda)

58) 20:00 Ekranas (Panevėžys) – Žalgiris (Vilnius)


XVI (16) Turas

Birželio mėn. 1 d. (šeštadienis)

64) 14:00 Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai)

Birželio mėn. 2 d. (sekmadienis)

63) 18:00 Žalgiris (Vilnius) – Kruoja (Pakruojis)

62) 20:00 Atlantas (Klaipėda) – Ekranas (Panevėžys)

Birželio mėn. 3 d. (pirmadienis)

61) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Dainava (Alytus)

 

Birželio mėn. 4 d (antradienis)

Tarptautinė nacionalinių futbolo rinktinių data

 

Birželio mėn. 6 d (ketvirtadienis)

2015 UEFA  Europos U-21 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – San Marinas

 

Birželio mėn. 7 d (penktadienis)

2014 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – GRAIKIJA

 

Birželio mėn. 11 d (antradienis)

Tarptautinė nacionalinių futbolo rinktinių data

 

Birželio mėn. 11 d (antradienis)

2015 UEFA  Europos U-21 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

SUOMIJA – LIETUVA

 

XVII (17) Turas

Birželio mėn. 14 d. (penktadienis)

65) 18:30 Banga (Gargždai) – Žalgiris (Vilnius)

Birželio mėn. 15 d. (šeštadienis)

66) 14:00 Kruoja (Pakruojis) – Atlantas (Klaipėda)

67) 19:00 Ekranas (Panevėžys) – Šiauliai (Šiauliai)

Birželio mėn. 16 d. (sekmadienis)

68) 17:00 Dainava (Alytus) – Tauras (Tauragė)

 

XVIII (18) Turas

Birželio mėn. 18 d. (antradienis)

72) 18:30 Žalgiris (Vilnius) – Sūduva (Marijampolė)

71) 20:30 Atlantas (Klaipėda) – Banga (Gargždai)

Birželio mėn. 19 d. (trečiadienis)

69) 18:00 Tauras (Tauragė) – Ekranas (Panevėžys)

70) 20:00 Šiauliai (Šiauliai) – Kruoja (Pakruojis)


III RATAS

 

XIX (19) Turas

Birželio mėn.  22 d. (šeštadienis)

73) 14:00 Atlantas (Klaipėda) – Sūduva (Marijampolė)

75) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Banga (Gargždai)

Birželio mėn.  23 d. (sekmadienis)

74) 17:00 Dainava (Alytus) – Ekranas (Panevėžys)

Birželio mėn.  24 d. (pirmadienis)

76) 18:30 Tauras (Tauragė) – Kruoja (Pakruojis)

 

XX (20) Turas

Birželio mėn. 28 d. (penktadienis)

79) 19:00 Sūduva (Marijampolė) – Šiauliai (Šiauliai)

Birželio mėn. 29 d. (šeštadienis)

80) 14:00 Žalgiris (Vilnius) – Atlantas (Klaipėda)

78) 18:30 Banga (Gargždai) – Tauras (Tauragė)

Birželio mėn. 30 d. (sekmadienis)

77) 18:30 Kruoja (Pakruojis) – Dainava (Alytus)


Liepos mėn. 4 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos I kvalifikacinis etapas – I rungtynės

 

XXI (21) Turas

Liepos mėn.  6 d. (šeštadienis)

83) 14:00 Dainava (Alytus) – Banga (Gargždai)

Liepos mėn.  7 – 8 d. (sekmadienis – pirmadienis)

82) 16:00 Tauras (Tauragė) –  Sūduva (Marijampolė)

81) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Žalgiris (Vilnius)

84) 20:00 Ekranas (Panevėžys) – Kruoja (Pakruojis)

 

Liepos mėn. 11 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos I kvalifikacinis etapas – II rungtynės

 

Liepos mėn.  16 – 17 d. (antradienis – trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos II kvalifikacinis etapas – I rungtynės


Liepos mėn.  18 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos II kvalifikacinis etapas – I rungtynės


Liepos mėn. 20 d. – Rugpjūčio mėn. 1 d.

2013 m. UEFA Europos U-19 rinktinių pirmenybių finalinis etapas (LIETUVA)

 

Liepos mėn. 23 – 24 d. (antradienis – trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos II kvalifikacinis etapas – II rungtynės

 

Liepos mėn. 25 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos II kvalifikacinis etapas – II rungtynės

 

Liepos mėn. 30 – 31 d. (antradienis – trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos III kvalifikacinis etapas – I rungtynės

 

Rugpjūčio mėn. 1 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos III kvalifikacinis etapas – I rungtynės

 

XXII (22) Turas

Rugpjūčio mėn. 2 d. (penktadienis)

88) 20:00 Atlantas (Klaipėda) – Šiauliai (Šiauliai)

Rugpjūčio mėn. 3 d. (šeštadienis)

85) 14:00 Banga (Gargždai) – Ekranas (Panevėžys)

Rugpjūčio mėn. 4 – 5) d. (sekmadienis – pirmadienis)

86) 18:00 Sūduva (Marijampolė) – Dainava (Alytus)

87) 20:00 Žalgiris (Vilnius) – Tauras (Tauragė)

 

Rugpjūčio mėn. 6 – 7 d. (antradienis – trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos III kvalifikacinis etapas – II rungtynės

 

Rugpjūčio mėn. 8 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos III kvalifikacinis etapas – II rungtynės

 

XXIII (23) Turas

Rugpjūčio mėn. 9 d. (penktadienis)

89) 18:30Tauras (Tauragė) – Atlantas (Klaipėda)

Rugpjūčio mėn. 10 d. (šeštadienis)

92) 18:30 Kruoja (Pakruojis) – Banga (Gargždai)

Rugpjūčio mėn. 10 – 11 d. (šeštadienis – sekmadienis)

91) 14:00 Ekranas (Panevėžys) – Sūduva (Marijampolė)

Rugpjūčio mėn. 11 – 12 d. (sekmadienis – pirmadienis)

90) 18:30 Dainava (Alytus) – Žalgiris (Vilnius)

 

Rugpjūčio mėn. 14 d. (trečiadienis)

Tarptautinė nacionalinių futbolo rinktinių data

 

Rugpjūčio mėn. 14 d. (trečiadienis)

2015 UEFA  Europos U-21 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

San Marinas – LIETUVA

 

XXIV (24) Turas

Rugpjūčio mėn. 16 d. (penktadienis)

95) 20:00 Atlantas (Klaipėda) – Dainava (Alytus)

Rugpjūčio mėn. 17 d. (šeštadienis)

94) 14:00 Žalgiris (Vilnius) – Ekranas (Panevėžys)

93) 19:00 Sūduva (Marijampolė) – Kruoja (Pakruojis)

Rugpjūčio mėn. 18 d. (sekmadienis)

96) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Tauras (Tauragė)

 

XXV (25) Turas

Rugpjūčio mėn. 20 d. (antradienis)

100) 18:00 Banga (Gargždai) – Sūduva (Marijampolė)

98) 20:00 Ekranas (Panevėžys) – Atlantas (Klaipėda)

Rugpjūčio mėn. 21 d. (trečiadienis)

99) 18:00 Kruoja (Pakruojis) – Žalgiris (Vilnius)

97) 20:00 Dainava (Alytus) – Šiauliai (Šiauliai)

 

Rugpjūčio mėn. 20 – 21 d. (antradienis – trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos I atkrintamosios rungtynės

 

Rugpjūčio mėn. 22 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos I atkrintamosios rungtynės

 

XXVI (26) Turas

Rugpjūčio mėn. 24 d. (šeštadienis)

102) 14:00 Atlantas (Klaipėda) – Kruoja (Pakruojis)

103) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Ekranas (Panevėžys)

Rugpjūčio mėn. 25 d. (sekmadienis)

101) 18:00 Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai)

Rugpjūčio mėn. 26 d. (pirmadienis)

104) 18:00 Tauras (Tauragė) – Dainava (Alytus)


Rugpjūčio mėn. 27 – 28 d. (antradienis – trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos II atkrintamosios rungtynės

 

Rugpjūčio mėn. 29 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos II atkrintamosios rungtynės


XXVII (27) Turas

Rugpjūčio mėn. 30 d. (penktadienis)

107) 18:30 Banga (Gargždai) – Atlantas (Klaipėda)

Rugpjūčio mėn. 31 d. (šeštadienis)

108) 14:00 Sūduva (Marijampolė) – Žalgiris (Vilnius)

Rugsėjo mėn. 1 d. (sekmadienis)

106) 17:00 Kruoja (Pakruojis) – Šiauliai (Šiauliai)

105) 19:00 Ekranas (Panevėžys) – Tauras (Tauragė)


Rugsėjo mėn. 5 d. (ketvirtadienis)

2015 UEFA  Europos U-21 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – SUOMIJA


Rugsėjo mėn. 6 d. (penktadienis)

2014 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LATVIJA – LIETUVA

 

Rugsėjo mėn. 10 d. (antradienis)

2014 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – LICHTENŠTEINAS


Rugsėjo mėn. 10 d. (antradienis)

Tarptautinė U-21 futbolo rinktinių data


IV RATAS


XXVIII (28) Turas

Rugsėjo mėn. 13 d. (penktadienis)

111) 18:30 Banga (Gargždai) – Šiauliai (Šiauliai)

Rugsėjo mėn. 14 d. (šeštadienis)

109) 14:00 Sūduva (Marijampolė) – Atlantas (Klaipėda)

112) 16:00 Kruoja (Pakruojis) – Tauras (Tauragė)

Rugsėjo mėn. 15 d. (sekmadienis)

110) 19:00 Ekranas (Panevėžys) – Dainava (Alytus)

 

XXIX (29) Turas

Rugsėjo mėn. 17 d. (antradienis)

114) 17:00 Tauras (Tauragė) – Banga (Gargždai)

116) 20:00 Atlantas (Klaipėda) – Žalgiris (Vilnius)

Rugsėjo mėn. 18 d. (trečiadienis)

113) 18:00 Dainava (Alytus) – Kruoja (Pakruojis)

115) 20:00 Šiauliai (Šiauliai) – Sūduva (Marijampolė)

 

XXX (30) Turas

Rugsėjo mėn. 21d. (šeštadienis)

117) 14:00 Žalgiris (Vilnius) – Šiauliai (Šiauliai)

119) 18:30 Banga (Gargždai) – Dainava (Alytus)

Rugsėjo mėn. 22 d. (sekmadienis)

120) 16:00 Kruoja (Pakruojis) – Ekranas (Panevėžys)

118) 19:00 Sūduva (Marijampolė) – Tauras (Tauragė)

 

Rugsėjo mėn. 24 – 25 d. (antradienis – trečiadienis)

2013/14 m. LFF Taurės etapas


XXXI (31) Turas

Rugsėjo mėn. 27 d. (penktadienis)

121) 19:00 Ekranas (Panevėžys) – Banga (Gargždai)

Rugsėjo mėn. 28 d. (šeštadienis)

122) 14:00 Dainava (Alytus) – Sūduva (Marijampolė)

124) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Atlantas (Klaipėda)

Rugsėjo mėn. 29 d. (sekmadienis)

123) 16:00 Tauras (Tauragė) – Žalgiris (Vilnius)


Spalio mėn. 1 – 2 d. (antradienis – trečiadienis)

2013/14 m. LFF Taurės  aštuntfinalis (1/8)


XXXII (32) Turas

Spalio mėn. 5 d. (šeštadienis)

127) 14:00 Sūduva (Marijampolė) – Ekranas (Panevėžys)

126) 17:00 Žalgiris (Vilnius) – Dainava (Alytus)

Spalio mėn. 6 d. (sekmadienis)

125) 19:00 Atlantas (Klaipėda) – Tauras (Tauragė)

Spalio mėn. 7 d. (pirmadienis)

128) 18:30 Banga (Gargždai) – Kruoja (Pakruojis)


Spalio mėn. 11 d. (penktadienis)

2014 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – LATVIJA

 

Spalio mėn. 11 d. (penktadienis)

2015 UEFA  Europos U-21 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

VELSAS – LIETUVA

 

Spalio mėn. 14/15 d. (pirmadienis/antradienis)

2015 UEFA  Europos U-21 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

ANGLIJA – LIETUVA

 

Spalio mėn. 15 d. (antradienis)

2014 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – BOSNIJA IR HERCEGOVINA


XXXIII (33) TURAS

Spalio mėn. 18 d. (penktadienis)

131) 18:00 Dainava (Alytus) – Atlantas (Klaipėda)

Spalio mėn. 19 d. (šeštadienis)

130) 14:00 Ekranas (Panevėžys) – Žalgiris (Vilnius)

Spalio mėn. 20 d. (sekmadienis)

132) 13:00 Tauras (Tauragė) – Šiauliai (Šiauliai)

129) 15:00 Kruoja (Pakruojis) – Sūduva (Marijampolė)


Spalio mėn. 22 – 23 d. (antradienis – trečiadienis)

2013/14 m. LFF Taurės  ketvirtfinalis (1/4) – I rungtynės


XXXIV (34) TURAS

Spalio mėn. 26 d. (šeštadienis)

135) 14:00 Žalgiris (Vilnius) – Kruoja (Pakruojis)

134) 19:00 Atlantas (Klaipėda) – Ekranas (Panevėžys)

Spalio mėn. 27 d. (sekmadienis)

133) 17:00 Šiauliai (Šiauliai) – Dainava (Alytus)

136) 19:00 Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai)


XXXV (35) TURAS

Lapkričio mėn. 2 d. (šeštadienis)

139) 14:00 Ekranas (Panevėžys) – Šiauliai (Šiauliai)

137) 16:00 Banga (Gargždai) – Žalgiris (Vilnius)

Lapkričio mėn. 3 d. (sekmadienis)

138) 13:00 Kruoja (Pakruojis) – Atlantas (Klaipėda)

140) 16:00 Dainava (Alytus) – Tauras (Tauragė)

 

Lapkričio mėn. 5 – 6 d. (antradienis – trečiadienis)

2013/14 m. LFF Taurės  ketvirtfinalis (1/4) – II rungtynės

 

XXXVI (36) TURAS

Lapkričio mėn. 10 d. (sekmadienis)

141) 13:00 Tauras (Tauragė) – Ekranas (Panevėžys)

142) 13:00 Šiauliai (Šiauliai) – Kruoja (Pakruojis)

143) 13:00 Atlantas (Klaipėda) – Banga (Gargždai)

144) 13:00 Žalgiris (Vilnius) – Sūduva (Marijampolė)

 

Lapkričio mėn. 15 d. (penktadienis)

Tarptautinė nacionalinių futbolo rinktinių data

 

Lapkričio mėn. 15 d. (penktadienis)

Tarptautinė U-21 futbolo rinktinių data

 

Lapkričio mėn. 19 d. (antradienis)

Tarptautinė nacionalinių futbolo rinktinių data

 

Lapkričio mėn. 19 d. (antradienis)

2015 UEFA  Europos U-21 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

MOLDOVA – LIETUVA

 

Lapkričio mėn. 22, 23, 24 d. (penktadienis – šeštadienis – sekmadienis)

Rezervinės dienos

 

Lapkričio mėn. 29, 30 d., Gruodžio mėn. 1 d. (penktadienis – šeštadienis – sekmadienis)


Rezervinės dienos

 

Pastaba: Dublerių rungtynės vyksta, sekančią dieną po pagrindinės komandos rungtynių.„Rungtynių šeimininkai“ tampa išvakarėse vykusių pagrindinių komandų rungtynių „svečiai“.


Sudarė:

LFF Varžybų ir renginių skyriaus vadybininkas

Romas Pikčilingis