Aiškios seminarų vietos

Jau žinomos keturių D lygio seminarų datos ir vietos. Liepos 21 dieną seminarai vyks Kaune ir Šilutėje. Kaune seminare dalyvauti pakviesti teisėjai iš Kauno, Jurbarko, Jonavos, Alytaus, Kėdainių, Marijampolės, Veisiejų, Merkinės. Jis vyks Nacionalinėje futbolo akademijoje. Tą pačią diebą bus suregtas seminaras ir Šilutėje, prie stadiono esančiose „Šilutės sportas“ patalpose. Seminare dalyvauti turėtu jauni arbitrai iš Klaipėdos, Šilutės, Gargždų, Kretingos, Tauragės, Pagėgių.

Kitą dieną – liepos 22 d., seminaras vyks Vilniuje Statybininkų rengimo centro Fabijoniškių filiale (Ateities g. 28). Čia laukiami ne tik vilniečiai bet ir iš Ukmergės, Trakų ir kitų šio regiono vietovių.

Šiaulių, Naujosios Akmenės, Radviliškio, Panevėžio, Kelmės, Mažeikių teisėjai tą sekmadieni laukiami seminare Šiauliuose, jis vyks miesto stadione (Daukanto g. 23). Visų seminarų pradžia 11 val. registracija prasidės pusvalandžiu anksčiau. Seminaro dalyviai prašomi turėti sportinę aprangą, praktiniams užsiėmimams – užrašus.

Bus renkamas metinis LFTA nario mokestis (20 litų) ir stojamasis dešimt litų mokestis, tiems kas dar jo nesumokėjo. Baigti seminarą planuojama apie 17 val. Nors jau asmeniškai išsiuntinėti pakvietimai į seminarą, registracija vyksta labai vangiai. Elektroniniais paštais adas01@one.lt arba e.mieliulis@gmail.com prašomi registruotis ne tik pakviesti jame dalyvauti, bet ir norintys pradėti teisėjauti. Tokius gali paraginti regionų koordinatoriai, pradėję teisėjauti jau anksčiau.