NAUJAUSIOS
Praėjusį mėnesį „TOPsport A lygoje“ sau lygių neturėjo J. Bopesu
Tris sezonus tylėjęs Vilniaus „Žalgirio“ kairiojo krašto gynėjas Joelis Bopesu šiemet prabilo siųsdamas kamuolius į varžovų vartus.
Suskaičiavus ko...
2024-05-10 08:00
NAUJAUSIOS
Vaikinų U18 rinktinė antrose kontrolinėse rungtynėse patyrė pralaimėjimą
Po antradienį laimėtų rungtynių Lietuvos vaikinų iki 18 metų rinktinė šiandien dar kartą susitiko su Maltos futbolininkais.
Šįsyk kontrolinėse rung...
2024-05-09 22:45
NAUJAUSIOS
LSFL: VU – per žingsnį nuo čempiono titulo
Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dar trejos rungtynės, po kurių Klaipėdos universiteto komanda griebiasi paskutinio šiaudo ieškodama galimyb...
2024-05-10 19:30
NAUJAUSIOS
Esporto A lygos čempionas D. Burba debiutuos UEFA „eChampions League“ turnyre
Lietuvos esporto čempionas Domas Burba šiais metais debiutuos prestižiniame UEFA „eChampions League“ turnyre. D. Burba pateko į C grupę, kur susikaus ...
2024-05-10 15:00
NAUJAUSIOS
Ištraukti 2024-ųjų FPRO LFF taurės III etapo burtai
Edgaro Jankausko ranka nulėmė 2024 metų FPRO LFF taurės trečiojo etapo poras.
Kovoje dėl trofėjaus lieka 16 komandų, iš kurių pusė – iš TOPsport A ...
2024-05-10 11:35
POPULIARIAUSIOS TEMOS
Naujausios
Rinktinės
Vyrų futbolas
Moterų futbolas
Jaunimo futbolas
Futsal
Projektai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 17:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 14:00
FK Saned
FK Banga
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-23 13:00
FK Banga
FK Gintra
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Atmosfera
FK Kauno Žalgiris B
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
FK Riteriai
FK Ekranas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-12 14:00
Tauras
FK Panevėžys B
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 18:00
FK Banga B
FA Šiauliai B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 05-13 19:30
FC Hegelmann B
Vilniaus BFA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 18:00
FK Babrungas
FK Nevėžis
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
FC Neptūnas
Tauras
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-18 13:00
FK Garliava
FK Riteriai
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 11:00
Vilnius Football Academy
VFM Fortūna
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Marijampolė City
FK Žalgiris
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
Vilniaus BFA
VFA Geležinis Vilkas
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:00
FK Vidzgiris
Prienų futbolo mokykla
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 12:30
FK Garliava
FK Žalgiris
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FK Granitas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Jonava
Talentų FA-FK Riteriai
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-12 15:00
FK Jonava
Talentų FA-FK Riteriai
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-11 09:30
FK Ataka
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Taikos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-11 09:30
FK Ataka
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Taikos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-11 09:45
Klaipėdos FM C
FK Banga
Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 05-11 10:00
FK Rabona
VFA Geležinis Vilkas
Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-11 10:00
Marijampolės FC
FC Hegelmann Akademija
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-11 10:00
Marijampolės FC
FC Hegelmann Akademija
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos senjorų 50+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-11 10:00
Jonavos VFK Klevas
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos senjorų 50+ futbolo pirmenybės 2024
Šeštadienį 05-11 10:00
"Marijampolė City"
Vilniaus Senjorai
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-11 10:00
Vilniaus BFA B
Vilniaus BFA
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 05-11 10:00
Vilniaus BFA B
Vilniaus BFA
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
NEPRALEISKITE NAUJIENŲ
Užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite svarbiausių aktualijų ir geriausių pasiūlymų. Visada būsite futbolo naujienų epicentre!
ATRIBUTIKA
Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.