G. EIDINZONAITĖ PELNĖ PASKYRIMĄ Į EUROPOS MERGINŲ U-19 ČEMPIONATO FINALINĮ ETAPĄ

Nuo birželio 27 iki liepos 9 dienos Čekijoje vyksta UEFA Europos merginų iki 19 metų čempionato finalinis etapas. Jau pirmąją turnyro dieną jame darbavosi Gerda Eidinzonaitė, kuriai patikėtos teisėjos asistentės pareigos.

Lietuvė įveikusi pirmąjį iššūkį – išlaikė privalomą fizinio pasirengimo patikrinimą, pelnė rungtynių paskyrimą.

Gerdos Eidinzonaitės debiutas vyko birželio 27 dieną B grupės rungtynėse tarp Švedijos ir Vokietijos rinktinių. Lietuvė buvo įtraukta į teisėjų brigadą, kurią sudarė aikštės teisėja Catarina Campos iš Portugalijos, pirmoji asistentė Sedef Aktan iš Turkijos bei rezervinė teisėja Lucie Šulcová iš Čekijos.

„Pirmąkart gavau kvietimą į Europos merginų čempionato finalinį etapą. Prieš mėnesį apie tai sužinojus buvau, gerąja prasme, šokiruota, bet labai džiaugiausi. Per šį laikotarpį itin stengiausi ir atsakingai ruošiausi, kad Čekijoje galėčiau parodyti savo galimybių maksimumą ir įrodyti, kad ne veltui buvau čia pakviesta.

Žvelgiant iš organizacinės pusės, visas teisėjas pasitiko labai svetingai. Gyvename Ostravoje, mus gerai prižiūri, maitina, kiekvieną dieną treniruojamės. Po rungtynių dienos skirtos treniruotėms bei laisvalaikiui, tad manau, visos sąlygos sudarytos“, – įspūdžiais pasidalino G. Eidinzonaitė.

Europos čempionato A grupėje rungiasi Čekijos, Italijos, Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės, o B grupėje – Švedijos, Norvegijos, Anglijos ir Vokietijos rinktinės.

Lietuvos futbolo sirgaliai visas rungtynes gali stebėti LRT.lt svetainės platformoje.