G.Mažeika Norvegijoje parodė 4 geltonas korteles

Kaip ir skelbėme lietuvių futbolo teisėjų šešetukas teisėjavo UEFA Europos lygos grupės varžybų rungtynėms. G. Mažeika ir jo padėjėjai V. Šimkus, S. Dirda, S. Slyva, N. Dunauskas ir A. Pipiras buvo K grupės rungtynių tarp Tronheimo „Rosenborg“ ir austrų Vienos „Rapid“ kubų arbitrais. Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos. Pirmąjį rungtynių įvartį 28 minutę pelnė norvegai. Antro kėlinio pradžioje du kartus (53 ir 66 min) pasižymėjo svečiai, kurie pirmavo tik dešimt minučių. 76 min. rezultatas tapo lygus 2:2 o dar po trijų minučių „Rosenborg“ pelnė savo trečią, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį. Gedimino finalinis švilpukas užfiksavo norvegų klubo pergalę rezultatų 3:2. Per šias rungtynes kaunietis parodė keturias geltonas korteles po dvi kiekvienos komandos žaidėjui.