I lygos teisėjų seminaras ir normatyvai Kaune

Kovo 10-11 dienomis Kaune, prabėgo I lygos teisėjų seminaras, kuriame dalyvavo I-osios lygos teisėjai ir asistentai iš visos Lietuvos. Šeštadienį 10 valandą ryte, teisėjai jau sėdėjo paskaitoje, kurią vedė Paulius Malžinskas.  Teisėjai gilinosi į nuošales pakitimus, bei analizavo klipus. Po P. Malžinsko paskaitos, teisėjai laikė teorijos egzaminą, vos keliems teisėjams jis buvo per sunkus, todėl jiems teks jį perlaikyti. Po teorijos egzamino, toliau buvo gilinimąsi į taisyklių pakitimus, apie juos pasakojo Aušra Kancė ir Gercas Žakas. Teisėjai darbingą dieną užbaigė A. Kancės paskaita apie teisėjo poziciją ir brigados bendradarbiavimą. Seminaro metu LFTA prezidentas S. Sliva pasveikino ilgametį A lygos teisėja Saulių Karką su 45-tuoju gimtadieniu!

Sekmadienio rytą, seminaro dalyviai susirinko į lengvosios atletikos maniežą, kuriame laikė fizinius normatyvus. Smagu paminėti, kad normatyvų neišlaikė, vos keli teisėjai, tai rodo, kad I-osios lygos teisėjai yra gerai pasiruošę fiziškai. Pasibaigus normatyvams, teisėjai skubėjo pietauti, nes jų laukė dar viena paskaita, kurią vedė P. Malžinskas.

Taip pat sekmadienio vakarą i Kauną suvažiavo ir inspektoriai, kurie lygiai taip pat kaip ir teisėjai dalyvavo seminare, kurį vedė A. Kancė, G. Žakas ir A. Žuta. Audrius Žuta, praeitą savaitę dalyvavo inspektorių kursuose, kuriuose pasisėmė daug naujų žinių ir jomis pasidalino su Lietuvos inspektoriais.

Taip ir baigėsi įtemptas ir varginantis savaitgalis Kaune, tačiau teisėjai paliko laikinąją sostinę pilni naujų žinių, bei įspūdžių.