Į SEMINARUS KVIEČIAMI NORINTYS IŠBANDYTI TEISĖJAVIMĄ

Nori tapti futbolo teisėja/teisėju? LFTA rugpjūčio mėnesį rengia keturis seminarus, kurie skirti susidomėjusiems teisėjavimu ir pradedantiesiems teisėjams.

Pirmasis seminaras jau įvyko Klaipėdoje.

Greitu metu seminarai vyks ir Kaune, Šiauliuose bei Vilniuje. Juos sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorijos dalyje kiekvienas seminaro dalyvis mėgins laimę laikydami teorijos testą, o praktinėje dalyje kiekvienas turės galimybę išmėginti asistento vėliavėlės technikos subtilybes bei aikštės teisėjo švilpuko garsų bei kortelių rodymo technikos.

„Futbolo teisėjų seminarai yra skirti visai futbolo bendruomenei, kuriai pristatoma futbolo teisėjo profesija. Seminarų metu supažindinama su teisėjų atliekamu darbu, siekiama pritraukti seminaro dalyvius į futbolo teisėjų veiklą“, – renginių svarbą pabrėžė LFTA sekretorius ir teisėjas Šarūnas Tamulynas.

„Teisėjavime savo kelią pradėjau anksti, būdamas vos 15 metų. Kokią tai milžinišką naudą duoda asmenybės brendimui ir charakterio formavimuisi supratau tik gerokai vėliau. Būti žaidimo dalimi ir prisidėti prie dar 22 atletų kuriant reginį, kurį taip myli daugybė žmonių, yra žodžiais neapsakomas jausmas“, – įspūdžiais pasidalino teisėjas Vilius Paulauskas.

LFTA kviečia užsiregistruoti į seminarus elektroninio pašto adresu s.tamulynas@lff.lt.

Seminarų tvarkaraštis:

Kaunas. Rugpjūčio 23 d., 11:00 val. LFF Kauno treniruočių sporto centras (Aukštaičių g. 51)

Šiauliai. Rugpjūčio 24 d., 17:00 val., Centrinis miesto stadionas (S. Daukanto g. 25)

Vilnius. Rugpjūčio 27 d. 17:00–20:00 val. „Sportima“ arena (Ąžuolyno g. 5).