Įvyko A lygos teisėjų ir asistentų fizinio pasirengimo testai

Š. m. vasario 21 dieną Kaune įvyko A lygos futbolo teisėjų ir asistentų fizinio pasirengimo normatyvai, kuriuos išlaikė visi atvykę.

Galima pasidžiaugti, kad šie metai paragino visus pasitempti dar labiau, o ypač moteriškosios lyties atstoves, kadangi fizinio pasirengimo testų reikalavimai buvo suvienodinti, norint teisėjauti aukščiausios lygos rungtynėse.

Normatyvų metu LFTA prezidentas Sergejus Sliva pagerbė ir apdovanojo ilgamečius FIFA teisėjus – Gediminą Mažeiką bei Vytautą Šimkų. Dėkojame šiems teisėjams už įdėta darbą, pastangas, atsidavimą bei nenuilstamą užsispyrimą teisėjaujant ir rodant pavyzdį kitiems.

Norime pasidžiaugti, kad Gediminas Mažeika iš teisėjavimo gretų nenutolsta ir jau šiame sezone startuos naujame, teisėjų inspektoriaus, amplua.

Taip pat buvo apdovanotas ir Nacionalinę teisėjo kategoriją turintis Robertas Šmitas, kuris pripažintas kaip geriausias 2020 metų A lygos aikštės teisėjas. Ta proga jis paskirtas LFF Super Taurės rungtynių teisėju, o jam talkins, pirmą kartą istorijoje, dvi FIFA kategoriją turinčios asistentės – Ieva Ramanauskienė ir Ugnė Šmitaitė, rezervinis teisėjas, šiais metais FIFA kategoriją gavęs Robertas Valikonis.