Lietuvos Optibet A lygos startas

LFTA Prezidentas Sergejus Sliva džiaugiasi, su sėkmingai įvykusia Lietuvos aukščiausios lygos sezono pradžia ir sveikina visus teisėjus, asistentus bei teisėjų inspektorius ir linki gerų bei užtikrintų sprendimų tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

Š.m. Kovo 5 d. startavo Optibet A lygos atidarymo rungtynės, kur susitiko FK ,,Kauno Žalgirio’’ ir Gargždų ,,Bangos” klubai. Šiose rungtynėse aikštės teisėjas Kęstutis Bartuškevičius teisėjavo su asistente, Ugne Šmitaite, kuri debiutavo A lygoje, ir šiais metais FIFA kategoriją gavusiu asistentu Edgaru Bučinsku, o rezerviniu teisėju buvo Ugnius Veprauskas.

Kovo 6 d. Rungtynėse Telšių ,,Džiugas“ – FC ,,Hegelmann Litauen“ pirmojo turo rungtynėse teisėjavo FIFA kategoriją turintis arbitras Manfredas Lukjančukas, kuriam asistavo Mangirdas Mirauskas ir Dainius Raudys bei rezervinis teisėjas Mindaugas Jackus.

Į antrąsias šios dienos rungtynes, kur susitiko debiutuojančios komandos A lygoje, Alytaus ,,DFK Dainava“ ir Kėdainių ,,Nevėžis“, atvyko arbitras Donatas Šimėnas su komanda: Laurynu Aržuolaičiu, Aldu Kartašovu ir rezerviniu teisėju Dariumi Petraška.

Kovo 7 dienos rungtynės buvo ypač svarbios Ievai Ramanauskienei. Tai buvo debiutinės asistentės rungtynės A lygoje. Aikštės teisėjas buvo paskirtas Jurij Paškovskij, o kartu su Ieva jam asistavo Aleksandr Radiuš, bei rezervinis teisėjas Rolandas Adžgauskas. Ši komanda teisėjavo paskutinėse pirmojo turo rungtynėse, kur susitiko Marijampolės FK ,,Sūduva“ su Panevėžio FK ,,Panevėžiu“.