Manfredas Lukjančukas

TeisėjasŠiauliai1991-11-13

Manfredas Lukjančukas

-Teisėjo karjerą pradėjo būdamas 15 metų.
-Manfredo tėvas buvo ne vienerius metus LFF A lygoje teisėjaujantis žinomas Lietuvos teisėjas ir būtent jis paskatino savo sūnų paimti į rankas švilpuką.
-Pirmosios Manfredo rungtynės įvyko 2006-05-05, kai jis asistavo savo tėvui J.Lukjančukui, Šiaulių apskrities III lygos rungtynėse „Kruoja-2“ – „Žėrutis“.
-2013-04-22 tuometinėse LFF A lygos dublerių pirmenybėse Manfredas, kaip aikštės teisėjas, debiutavo „Kruoja 2“ – „Atlantas 2“ rungtynėse ir tikrai simboliška, kad jo brigadoje kartu dirbo ir tėvas J.Lukjančukas bei kiti Šiaulių teisėjai – M.Lešinskas ir M. Mirauskas. Pirmasis Manfredo inspektorius dublerių lygoje buvo A. Kšivickas.
-Tais pačiais 2013 m. rugpjūčio mėn. 5 d. Manfredas debiutavo ir LFF I lygos rungtynėse „Klaipėdos Granitas“ – „Baltija“ ( asistentai M. Mirauskas ir G. Kuzavas, inspektorius – V. Gedgaudas.)
-Jau po dviejų metų , būdamas vos 23 metų, 2015 m. balandžio 2 d. Manfredas Lukjančukas debiutavo ir LFF A lygoje, rungtynėse „Spyris“ – „Kruoja“. Ir vėl simboliška, kad jo asistentais buvo tėvas Jurijus bei M. Lešinskas, o inspektoriumi – G. Žakas.
-Teisėjo debiutas būnant 23 m. amžiaus A lygoje tikrai yra rekordinis per Lietuvos nepriklausomybės istoriją.