Manfredas Lukjančukas

TeisėjasŠiauliai1991-11-13

Manfredas Lukjančukas teisėjo karjerą pradėjo būdamas 15 metų. Manfredo tėvas yra jau ne vienerius metus LFF A lygoje teisėjaujantis žinomas Lietuvos teisėjas ir būtent jis paskatino savo sūnų paimti į rankas švilpuką.Pirmosios Manfredo rungtynės įvyko 2006-05-05, kai jis asistavo savo tėvui Jurijui, Šiaulių apskrities III lygos rungtynėse „Kruoja-2“ – „Žėrutis“.
Tuometinėse LFF A-lygos dublerių pirmenybėse,Manfredas, kaip aikštės teisėjas debiutavo 2013-04-22, rungtynėse „Kruoja 2“ – „Atlantas 2“ ir tikrai simboliška ,kad jo brigadoje kartu dirbo ir tėvas J.Lukjančukas bei kiti Šiaulių teisėjai M.Lešinskas ir M.Mirauskas. Pirmasis Manfredo inspektorius dublerių lygoje buvo A.Kšivickas. Tais pačiais 2013 m rugpjūčio mėn. 5 d. Manfredas debiutavo ir LFF I lygoje rungtynėse „Klaipėdos Granitas“ – „Baltija“ ( asistentai M.Mirauskas ir G.Kuzavas , inspektorius – V.Gedgaudas.) Jau po dviejų metų , būdamas vos 23 metų amžiaus , 2015 m balandžio 2 d. Manfredas Lukjančukas debiutavo ir LFF A lygoje rungtynėse „Spyris“ – „Kruoja“. Ir vėl simboliška , kad jo asistentais buvo tėvas Jurijus bei M.Lešinskas, o inspektoriumi buvo G.Žakas.
Šiuo metu Manfredas yra jauniausias LFF A lygos aikštės teisėjas , o teisėjo debiutas būnant 23 m amžiaus A lygoje tikrai yra rekordinis per Lietuvos nepriklausomybės istoriją.