Nuotolinio mokymosi platforma pagelbės teisėjams tobulinti savo įgudžius

Rugsėjo mėnesį startavo futbolo teisėjų asistentų (AR) ir papildomų teisėjų (AAR) mokymo programa ir UEFA teisėjų paruošimo specialisto Wernerio Helseno tam specialiai sukurta nuotolinio apmokymo platforma „Online perception and performance training“

Sistemos administratorius LFTA Metodinio mokomojo komiteto pirmininkas P.Malžinskas visus futbolo teisėjus, o ypač teisėjų asistentus, kviečia prisijungti prie šios platformos. Tiems kas nori tobulinti savo įgūdžius ir žinias, vieną kartą į mėnesį sistemoje bus patalpinti video klipai ir juos reikės išspręsti pateikiant savo atsakymus nuošalė/nenuošalė“ situacijose, o taip pat kitose žaidybinėse situacijose.

Šią įgūdžių tobulinimosi sistemą jau išbandė ir ją rekomenduoja vienas geriausių šalies futbolo teisėjų kaunietis Gediminas Mažeika. „Tai tikrai įdomus dalykas, aš jau išbandžiau. Visus kviečiu aktyviai dalyvauti“, – sakė FIFA arbitras.

Visi kas nori naudotis šia teisėjų apmokymo platforma prašome el paštu paulius@sfl.lt atsiųsti savo el. pašto adresą  jis bus jūsų prisijungimo vardas) ir mob. telefono numerį. Sistemos administratoriui įvedus į sistemą, norinčius dalyvauti šioje programoje futbolo teisėjus, jie į savo el paštą gaus nuorodą kur prisijungti, o taip pat sugeneruotą sistemos slaptažodį bei trumpas instrukcijas kaip naudotis platforma.