NAUJAUSIOS
Netekome futbolininko A. Levonausko
Futbolo bendruomenę antradienio rytą pasiekė skaudžios žinios.
Eidamas 23-uosius metus anapilin iškeliavo Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės nar...
2024-04-23 14:00
NAUJAUSIOS
TOPsport A lygos turo apžvalga: vicečempionai tolsta, „Kauno Žalgiris“ atsigauna
„TOPsport A lygoje“ rungtynėmis Vilniuje baigėsi pirmasis čempionato ratas.
Rezultatyviausias. „Kauno Žalgiris“ namų stadione džiaugėsi trečiuoju l...
2024-04-22 16:15
NAUJAUSIOS
Filipinuose pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos ir Filipinų futbolo federacijų
Šiomis dienomis Filipinuose viešintis Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Filipinų futb...
2024-04-24 10:50
NAUJAUSIOS
FPRO LFF taurės pirmasis etapas – be didesnių sensacijų
Antradienio vakarą finišavo pirmasis 2024-ųjų FPRO LFF taurės varžybų etapas.
Primename, kad šiais metais turnyre dėl trofėjaus kovą pradėjo 52 eki...
2024-04-23 23:00
NAUJAUSIOS
„Samsung Galaxy Watch“ Elitinėje jaunių lygoje finišavo II ratas
Stipriausiame Lietuvos jaunimo futbolo čempionate sužaisti 22 turai, po kurių komandos išskaidytos į grupes ir toliau rungsis dėl 1–6 bei 7–12 vietų.
...
2024-04-23 20:00
POPULIARIAUSIOS TEMOS
Naujausios
Rinktinės
Vyrų futbolas
Moterų futbolas
Jaunimo futbolas
Futsal
Projektai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-27 15:00
FC Džiugas
FK TransINVEST
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FC Hegelmann
FK Kauno Žalgiris
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 15:00
FK Banga
FA Šiauliai
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 17:00
FK Sūduva
FK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 19:00
DFK Dainava
FK Panevėžys
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 16:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:30
FK Garliava
Vilniaus BFA
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 11:00
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 13:00
VFM Fortūna
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 14:45
FA-FM Ateitis
Kauno Žalgirio FA
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 10:00
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:30
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FK Žalgiris
Prienų futbolo mokykla
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 14:00
FK Saned
FA Tauras
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 12:00
FK Jonava
FK Garliava B
Jonavos stadionas (dirbtinės žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 15:30
Klaipėdos FM B
FK Banga
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
FC Hegelmann Akademija
FK Garliava
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
FC Hegelmann Akademija
FK Garliava
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
KFA
Palangos SC
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
Mažeikių FK Atmosfera
Klaipėdos FM
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
Mažeikių FK Atmosfera
Klaipėdos FM
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 17:00
Klaipėdos FM C
Mažeikių FK Atmosfera
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 17:00
FK Šilutė
Klaipėdos FM B
Šilutės stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 17:00
FA Panevėžys-PRSSG
FA Šiauliai D
Panevėžio FA dirbtinė aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
NEPRALEISKITE NAUJIENŲ
Užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite svarbiausių aktualijų ir geriausių pasiūlymų. Visada būsite futbolo naujienų epicentre!
ATRIBUTIKA
Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.