Pirmas čempionato švilpukas priklausys Jurijui Paškovskiui

Nacionalinės kategorijos futbolo teisėjui vilniečiui Jurijui Paškovskiui patikėtos pirmosios šio sezono „SMScredit.lt“ A lygos rungtynės. Jis, šeštadienį, Kaune teisėjaus pirmoms čempionato rungtynėms tarp Alytaus „Dainavos“ ir Panevėžio „Ekrano“ komandų. Šios rungtynės vyks Nacionalinės futbolo akademijos stadione.jus

Tą pačią dieną tik vėliau – 19 val Marijampolėje, „Arvi“ arenos manieže žais vietos „Sūduva“ ir Klaipėdos „Atlantas“. Šioms rungtynėms teisėjaus kaunietis FIFA arbitras Sergėjus Slyva.

Sekmadienį „SMScredit.lt“ A lygoje numatytos dar dvi rungtynės – Tauragė ir Gargžduose. Tauragės „Tauras“ susitiks su Pakruojo „Kruoja“ (Aikštės teisėjas – Edmundas Gaigalas), o Gargždų „Bangą“ priims „Šiaulius“ (Aikštės teisėjas – Audrius Žuta).

Teisėjų skyrimo komitetas kuriam vadovauja LFTA prezidentas S. Sliva, teisėjus paskyrė visoms „SMScredit.lt“ A lygos ir dublerių pirmenybių kovo mėnesio rungtynėms. Teisėjai ir inspektoriai apie paskyrimus informuoti elektroniniais laiškais.

Viena naujovė – kitą dieną, po rungtynių, teisėjas turi laišku informuoti LFTA sekretorių Edmundą Mieliulį apie tai ar paskirtoje brigadoje nebuvo pasikeitimų ir nurodyti kas vairavo automobilį ir kokiu maršrutu važiuota. Kelionės maršrutą prašome nurodyti ir inspektoirių.