Tarptautinės LFTA naujienos (09.02)

Rudenį netrūks tarptautinių rungtynių Lietuvoms arbitrams. Gedimino Mažeikos brigada jau paskirta UEFA Europos lygos grupių etapo susitikimui. Rungtynės paaiškės artimiausiu metu. Kartu su Gediminu asistentais vyks Saulius Dirda ir Vytautas Šimkus, pagalbiniais teisėjais – Sergėjus Slyva ir Jurijus Paškovskis, o rezervinis teisėjas bus Vytenis Kazlauskas.

Vilnietis FIFA kategorijos teisėjas Nerijus Dunauskas, paskirtas Europos U-21 kvalifikacinių rungtynių vieno pogrupio rungtnėms. Rungtynės paaiškės artimiausiu metu. Šiame susitikime asistentais bus Dovydas Sužiedėlis ir Dainius Bisigirskas, rezerviniu Robertas Valikonis.

Lietuvių brigada, su S. Slyva priešakyje, Minske teisėjaus kontrolinėms Baltarusijos ir Tadžikistano rinktinių rungtynėms. Kauniečio asistentais rungtynėse, kurios įvyks rugsėjo 4 dieną bus S. Dirda ir klaipėdietis Vladimiras Gerasimovas.

Spalio 9-14 dienomis Lenkijoje Europos jaunimo U-19 vaikinų dešimtos grupės turnyro rungtynėms teisėjaus S. Slyva ir D. Sužiedėlis, o spalio 23-28 dienomis U-17 varžyboms Belgijoje N.Dunauskas ir A. Radijušas.

Netrūks rungtynių ir mūsų moterims teisėjoms. FIFA teisėja Justina Lavrenovaitė ir FIFA asistentė Ingrida Siliūnienė teisėjaus Europos merginų U-19 kvalifikaciniame turnyre Serbijoje. Tokiome pat turnyre Kaune rugsėjo 13-18 dienomis asistente dirbs Greta Eidinzonaitė, o rezervine teisėja Vaiva Skipitienė.