Tarptautinės LFTA naujienos

Spalio mėn pabaigoje UEFA WU-19 atrankiniame turnyre Juodkalnijoje buvo pakviestos teisėjauti mūsų moterys- aikštės teisėja J.Lavrenovaitė ir asistentė I.Ramanauskienė-Ilgevičiūtė. Turnyre be šeimininkių komandos dar dalyvavo Danijos, Vengrijos ir Slovakijos merginų rinktinės.

Labai džiugu, kad po traumos atsigaunanti Justė Lavrenovaitė, sėkmingai pasirodė turnyre ir teisėjavo lemiamas turnyro rungtynes tarp Danijos ir Vengrijos, kurias gana netikėtai, rezultatu 2-0 laimėjo ir turnyro nugalėtojomis tapo Vengrijos merginų nacionalinė rinktinė.

Šiomis dienomis į UEFA U-19 atrankinį turnyrą Velse išvyko ir Donatas Rumšas bei Aleksandr Radiuš. Turnyre dar dalyvauja Anglijos, Graikijos ir Liuksemburgo vaikinų jaunimo rinktinės. Be Donato turnyre teisėjaus dar teisėjai iš Prancūzijos ir Bulgarijos, o turnyro teisėjų inspektoriais yra Miroslav TULINGER (CZE) ir Peter MIKKELSEN (DEN)

Džiugi žinia pasiekė ir Gediminą Mažeiką. Š.m. gruodžio 6, 7 arba 8 dienomis jis bus paskirtas kažkurioms oficialioms UEFA EL arba UEFA CL rungtynėms. Kokiame turnyre ir kokioms rungtynėms teisėjaus Gediminas Mažeika paaiškės ir bus paskelbta vėliau.

LFTA informacija