Tarptautinės rugpjūčio mėnesio LFTA naujienos

Prieš prasidedant Europos futbolo sezonui UEFA tradiciškai kviečia visus Elite ir pirmos grupės teisėjus į kelių dienų seminarą, kuriame laikomi fizinio testo normatyvai, nagrinėjamos įvairios situacijos ir laikomas futbolo taisyklių testas. Džiugu informuoti, kad jau ne pirmus metus šiame seminare dalyvauja ir LFTA atstovas Gediminas Mažeika. Jis ir šiemet yra pakviestas į seminarą, kuris prasidės jau rugpjūčio mėn 10 d.

Rugpjūčio mėnesio 18 d iškvietimą į UEFA EL „play- off“ etapo rungtynes, kaip teisėjų inspektorius gavo ir kitas LFTA atstovas, LFTA mokomojo- metodinio komiteto pirmininkas Paulius Malžinskas. Rungtyniaujančios komandos ir rungtynių teisėjai bus paskelbti vėliau.

Sėkmingai vasaros sezonas klostosi ir LFTA pliažo futbolo teisėjams. Laurynas Aržuolaitis rugjūčio 12-14 d. teisėjaus atrankiniame Europos čempionato turnyre Vengrijoje, o jau rugsėjo pradžioje jis pakviestas ir į pasaulio čempionato atrankos turnyrą. Beje šiame turnyre pirmą kartą dalyvaus ir Lietuvos pliažo futbolo rinktinė.

Kitas LFTA atstovas Vitalij Gomolko rugpjūčio mėn. 24-29 dienomis pakviestas į kitą, ne mažiau svarbų turnyrą -Europos pliažo futbolo finalinį turnyrą Sicilijoje (ITA).

LFTA informacija