Teisėjų kategorijos

LIETUVOS FUTBOLO TEISĖJŲ TURIMOS KATEGORIJOS 2014 M. SEZON

FIFA kategorija

  1. Mažeika Gediminas (Kaunas)
  2. Dunauskas Nerijus (Vilnius)
  3. Slyva Sergėjus (Kaunas)
  4. Gerasimov Vladimir (Klaipėda) – FIFA asistentas
  5. Jagintavičius Audrius (Kaunas) – FIFA asistentas
  6. Šimkus Vytautas (Kaunas) – FIFA asistentas
  7. Dirda Saulius (Kaunas) – FIFA asistentas
  8. Sužiedėlis Dovydas (Vilnius) – FIFA asistentas
  9. Kazlauskas Vytenis (Kaunas) – FIFA asistentas
  10.   Lavrenovaitė Justina (Vilnius) – FIFA moterų teisėja
  11. Siliūnienė Ingrida (Kaunas) – FIFA moterų asistentė
  12. Skipitienė Vaiva (Vilnius) – FIFA moterų asistentė
  13. Cviklinskis Romualdas (Vilnius) – FIFA paplūdimio
  14. Aržuolaitis Laurynas (Vilnius) – FIFA paplūdimio
  15. Sliva Aleksandras – FIFA salės
  16. Valikonis Robertas (Vilnius) – FIFA salės

Nacionalinė kategorija

  1. Dapkus Arūnas (Kaunas)
  2. Pomeckis Mantas (Panevėžys)
  3. Gutovskis Artiomas (Vilnius)
  4. Bisigirskas Dainius (Jonava)
  5. Kovalenko Irmantas (Jonava)
  6. Karka Saulius (Kaunas)
  7. Atmanavičius Saulius (Kaunas)
  8. Gaigalas Edmundas (Klaipėda)
  9. Lavrinavičius Tomas (Klaipėda)
  10. Mazalas Aidas (Klaipėda)
  11. Miklovas Darius (Palanga)
  12. Rumšas Donatas (Palanga)
  13. Šeškus Arūnas (Palanga)
  14. Lukjančukas Jurijus (Šiauliai)
  15. Petkus Vaidas (Šilutė)
  16. Vasiliauskas Vijūnas (Telšiai)
  17. Petraška Darius (Ukmergė)
  18. Macevičius Gediminas (Vilnius)
  19. Pipiras Artūras (Vilnius)
  20.  Paškovskis Jurijus (Vilnius)
  21. Mažeika Gediminas (Kaunas)
  22. Dunauskas Nerijus (Vilnius)
  23. Sliva Sergejus (Kaunas)
  24. Gerasimov Vladimir (Vilnius)
  25. Jagintavičius Audrius (Kaunas)
  26. Siliūnienė Ingrida (Kaunas)
  27. Šimkus Vytautas (Kaunas)
  28. Dirda Saulius (Kaunas)
  29. Sužiedėlis Dovydas (Kaunas)
  30. Kazlauskas Vytenis (Kaunas)
  31. Radijušas Aleksandras (Vilnius)
  32. Jackus Mindaugas (Šiauliai)
  33. Bagdonas Algimantas (Vilnius)

I kategorija

  1. Snarskis Vytis (Kaunas)
  2. Mačikonytė Jurgita (Šilutė)
  3. Cviklinskis Romualdas (Vilnius)
  4. Grėviškis Dainius (Vilnius)
  5. Butkus Julius (Ukmrgė)
  6. Kriaučiūnas Egidijus (Marijampolė)
  7. Amšėjus Egidijus (Šiauliai)
  8. Gomolko Vitalijus (Vilnius)
  9. Gedvila Linas (Šilutė)
  10. Domarkas Tomas (Klaipėda)
  11. Kuzavas Giedrius (Plungė)
  12. Arakelianas Georgas (Palanga)
  13. Ramanauskas Dalius (Vilnius)
  14. Lukjančukas Manfredas (Šiauliai)

II  kategorija

  1. Svietlikauskas  Edvinas (Ukmergė)
  2. Aržuolaitis Laurynas (Vilnius)
  3. Valikonis Robertas (Vilnius)
  4. Vasiliauskas Nerius (Vilnius)
  5. Starostinas Eugenijus (Klaipėda)
  6. Šimėnas Donatas (Vilnius)
  7. Lešinskas Mantas (Šiauliai)
  8. Leimonas Tomas (Marijampolė)
  9. Sidorov Kiril (Vilnius)
  10. Ratkevičiutė Agnė (Kaunas)
  11. Dunauskas Tadas (Vilnius)
  12. Šaltys Deividas (Kaunas)
  13. Kunevičius Paulius (Kaunas)
  14. Šnekutis Artūras (Marijampolė)
  15. Viluckas Martynas (Kretinga)
  16. Strolė Aurimas (Panevėžys)
  17. Starkus Mindaugas (Palanga)
  18. Folkis Erikas (Kaunas)
  19. Mirauskas Mangirdas (Šiauliai)
  20. Tamulynas Šarūnas (Kaunas)
  21. Kartašovas Aldas (Ukmergė)
  22. Bučinskas Edgaras (Kaunas)
  23. Šmitas Robertas (Kaunas)
  24. Šmitas Robertas (Šilutė)
  25. Juškevičius Lukas (Šiauliai)
  26. Petrovas Fiodoras (Marijampolė)
  27. Minkovskis Danielius (Vilnius)
  28. Zagurskis Justinas (Trakai)
  29. Skipitienė Vaiva (Vilnius)
  30. Butkus Tomas (Vilnius)
  31. Duchnovičius Kęstutis (Vilnius)
  32. Yla Žilvinas (Kaunas)
  33. Tamoliūnas Mantas (Panevėžys)
  34. Urniežius Vykintas (Kaunas)
  35. Veprauskas Ugnius (Kaunas)
  36. Laučka Martynas (Kaunas)
  37. Gerulaitis Laurynas (Gargždai)
  38. Gurskis Aurimas (Panevėžys)
  39. Eidinzonaitė Gerda (Vilnius)
  40. Ilgevičiutė Ieva (Vilnius)
  41. Lavrenovaitė Justina (Vilnius)
  42. Židovainytė Arūnė (Vilnius)
  43. Beivydas Šarūnas (Vilnius)
  44. Dievinas Arūnas (Kretinga)
  45. Tamulynas Haroldas (Vilnius)
  46. Paulauskas Vilius (Vilnius)
  47. Guovys Kasparas (Kaunas0
  48. Kartočius Simas (Šiauliai)
  49. Giedraitis Vilius (Šilutė)
  50. Petrevičius Rokas (Jurbarkas)
  51. Gapanovičius Aleksėjus (Šilutė)
  52. Motuzas Tomas (Gargždai)
  53. Kubilius Džiugas (Klaipėda)
  54. Norkus Dominykas (Pagėgiai)
  55. Stapanovas Aleksandras (Šiauliai)
  56. Bartuškevičius Kęstutis (Kaunas)
  57. Citavičius Edgaras (Kaunas)
  58. Juozaitis Arnas (Kaunas)
  59. Lionikas Tadas (Kaunas)
  60. Vaivada Mantas (kaunas)
  61. Čečkauskas Gintautas (Kėdainiai)
  62. Šležys Martynas (Kėdainiai)
  63. Sipavičius Simonas (Kėdainiai)
  64. Garbauskas Evaldas (Klaipėda)
  65. Jakas Linas (Klaipėda)
  66. Jonušis Lukas (Klaipėda)
  67. Kučiauskas Laurynas (Marijampolė)
  68. Kizevičius Tomas (Mažeikiai)
  69. Lazdauskas Povilas (Panevėžys)
  70. Dargužas Deividas (Radviliškis)
  71. Šluta Marius (Telšiai)
  72. Čepelionis Gytis (Ukmergė)
  73. Motiejūnas Žygimantas (Ukmergė)
  74. Aleknavičius Sigitas (Vilnius)
  75. Kaprašovas Irmantas (Vilnius)
  76. Kikutis Benas (Vilnius)
  77. Lomsargiis Deividas (Vilnius)
  78. Melnikovas Sergėjus (Vilnius)
  79. Sidorovičius Ruslanas (Vilnius)
  80. Šukštul Aleksandras (Vilnius
  81. Kizilaitė Lina (Vilnius)

Jauno teisėjo kategorija – 163 LFTA nariai